APP_VERNOSTNY_PROGRAM_TITLE

APP_VERNOSTNY_PROGRAM_TITLE

Časté dotazy

Jak program funguje a co členstvím získám?

V našem věrnostním programu získáváte za vaši spotřebu body. Na základě počtu bodů se umísťujete v různých úrovních (základní, bronzová, stříbrná a zlatá) a získáváte tak paušální výhody na které máte nárok během Vašeho pobytu. Za Vaše body dále získáváte i nárok na slevy na vybrané produkty a služby. Tyto slevy jsou poskytovány za protihodnotu vyjádřenou v bodech + doplatek vyjádřený v EUR.

Jak se mohu registrovat?

Registraci lze provést pouze online přímo na stránce https://royalpalace.therme.sk/vernostny-program/

Jak body získám?

Body získáváte za útratu v zařízeních Spa Medical Group. Body se Vám připisují za úhradu pobytů, služeb a zboží v rámci otevřeného účtu nebo úhrady přímo na provozu po předložení věrnostní karty.

Jak uplatním své body a výhody?

Podle toho, v jaké úrovni věrnostního programu se nacházíte, máte nárok na různé paušální bonusy. Přehled konkrétních výhod pro Vaši a další z úrovní věrnostního programu si můžete prohlédnout v přehledu Vašeho bodového konta (link na Mé Bodové Konto). Zájem o čerpání těchto výhod je nutno oznámit předem, při rezervaci pobytu. Za Vaše body máte nárok na slevu na vybrané produkty a služby. Tuto slevu si uplatňujete při zakoupení produktu nebo služby po prokázání se věrnostní kartou.

Jak se dostanu ke své věrnostní kartě?

Vaše věrnostní karta Vám bude poskytnuta při Vašem nejbližším nástupu na léčebný pobyt resp. osobní návštěvě klientského pracoviště provozovatele. Pokud si přejete zaslat vaši věrnostní kartu poštou na Vaši adresu, vyplňte svou adresu po přihlášení do věrnostního programu a kontaktujte nás.

Kdy mi body exspirují?

Body nasbírané v aktuálním kalendářním roce, jsou platné do konce následujícího kalendářního roku. (Např. všechny body nasbírané v roce 2018, jsou platně do konce roku 2019)

Zavolejte nám

+421-43-4918 010

Napíše nám

royalreservations@therme.sk