Užitečné informace

Kariéra

Informace pro zájemce

Informace o volných pracovních místech uveřejňujeme na internetové stránce profese.cz. Oslovit nás můžete také prostřednictvím

e-mailové adresy: samajova@therme.sk
telefonu: 043/4913 877

Na volné pracovní místo se můžete přihlásit posláním motivačního dopisu a životopisu. Tyto dokumenty můžete poslat e-mailem nebo poštou. Po doručení Vašeho motivačního dopisu a životopisu personální oddělení posoudí a následně vyhodnotí Vaši kvalifikaci a uváděné schopnosti na nabízenou pracovní pozici a zařadí Vás do výběrového řízení. Kandidáti, kteří požadavky na volnou pracovní pozici splňují budou kontaktováni a pozváni na výběrové řízení.

Výběrové řízení

Výběrové řízení se může skládat z několika kol a kandidát se postupně účastní osobních pohovorů. Posuzování výsledků jednotlivých kandidátů závisí na velikosti výběrového řízení, trvá nejvýše 3 týdny. Všichni kandidáti, kteří se zúčastnili výběrového řízení, jsou následně kontaktováni a seznámeni s výsledky.

Motivační dopis

Motivační dopis slouží k představení uchazeče o nabízenou pracovní pozici. Je třeba v něm uvést proč se o pracovní pozici ucházíte, zdůraznit Vaše konkrétní a specifické schopnosti a vlastnosti, které se shodují nebo převyšují požadavky pracovní nabídky.

Životopis

Správně napsaný životopis musí obsahovat všechna nejdůležitější fakta týkající se nabízené pracovní pozice. Musí obsahovat informace o vašem vzdělání, absolvovaných kurzech, školeních, pracovních zkušenostech se stručným popisem činností, které jste vykonávali, schopnostech, dovednostech a jiných výhodách, které nabízíte naší společnosti. V motivačním dopise nebo životopisu nezapomeňte uvést Váš telefonický kontakt.

Kontaktovat bude jen vybrané uchazeče. Pokud si přejete, abychom vás zařadili do databáze uchazečů za účelem opakovaného kontaktování, uveďte v žádosti Souhlas se zařazením do databáze uchazečů a seznamte se se zpracováním osobních údajů.

Neváhejte nám napsat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy

CMS_CONTACT_FORM_SUCCESS

CMS_CONTACT_FORM_SUCCESS_INFO