Dospělí
1
Děti
0

Aktuální nabídky

Královská porce zdraví

 

Pokoje & Apartmány

I vy můžete mít královskou péči. Zrekonstruovaný Hotel ROYAL PALACE***** je zařízen ve stylu art deco a představuje jedno z nejluxusnějších ubytovacích zařízení na Slovensku.

Více info

Královské pobyty

Využijte některý z královských pobytových balíčků a dopřejte si královskou péči v královském Hotelu ROYAL PALACE*****

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Královský luxus

Vítejte v nově otevřeném královském Hotelu ROYAL PALACE***** v lázeňském městě Turčianské Teplice. Luxusní hotel, navržený v historickém stylu art deco, Vám nabízí královskou péči o Vaše tělo i chuťové smysly.

Jeho součástí je exkluzivní Restaurant Sissi s královskou kuchyní, moderní balneo centrum Royal Bath se Zlatou lázní a institut kardiovaskulární rehabilitace INCARE se špičkovým technickým vybavením. Je mnoho míst, kde se můžete cítit dobře, ale jen u nás se budete cítit „královsky“. Zveme Vás do světa luxusu a elegance sladkých časů před více než století.

Královská porce zdraví a chuti

Zdraví nad zlato

Termální léčivá minerální voda má prokazatelně širokospektré léčivé účinky (na onemocnění pohybového ústrojí, neurologické, urologické, trávicího ústrojí, gynekologické, onkologické onemocnění, nemoci z povolání) díky vysokému obsahu minerálních látek.

INCARE- Institut, ve kterém je srdce na prvním místě

Moderní zdravotnické zařízení je jediné svého druhu na Slovensku. Zaměřujeme se primárně na zkvalitnění života hostů s onemocněním srdce a kardiovaskulárního aparátu. Každá ambulance je vybavena špičkovými technickými přístroji.

Zážitková gastronomie

Tradiční recepty z královských kuchyní, ale také speciality, které Vás překvapí svou přitažlivou exotičností. Ke královskému jídlu Vám náš hotelový sommeliér doporučí vhodný vinný skvost z domácí nebo světové produkce.

Royal Events & News